Geen-stress-tekenles bij Cerès 8 - 12 jaar.
Voel je oorspronkelijke tekensprankel weer!
NU: een eigen ‘aankoeterboekje’ KADO!

Wat is het:
Je hoeft geen kunstenaar te zijn om te kunnen tekenen. Het gaat om het plezier van tekenen, de ontspanning en je uiten op papier.
Kinderen zijn van nature heel goed in vrijuit tekenen. Soms zie je echter dat er al heel vroeg allerlei eisen worden gesteld aan hoe een tekening ‘hoort’ en ‘moet kloppen’. Hierdoor kan je kind onzeker worden en zich geblokkeerd voelen in de vrije stroom. En dat is zó zonde…vind je ook niet?
Bij deze tekenlessen gaat je kind ongedwongen en al aankoeterend tekenen. Het krijgt weer de oorspronkelijke tekensprankel terug en het zelfvertrouwen groeit!
We leren dat het belangrijk is dat je jezelf mag laten zien en dat alles wat je tekent goed is. Je kunt het niet fout doen – het gaat om het proces en niet om het resultaat. Dit is bevrijdend en geeft veel plezier en ontspanning.
We gaan tekenen met kleurpotloden, aqaurelpotloden, bijenwaskrijt, ecoline, houtskool en ook aquarelverf, oliepastelkrijt en softpastel. We maken veelal abstract en intuïtief werk, op gevoel – je leert hier dus niet hoe je een appeltje of perspectief moet tekenen ;-).
Er is veel aandacht voor je kind en we tekenen in een kleine groep (min 3 – max 8 kinderen) in een huiselijke sfeer.
Een creatieve ontdekkingsreis die het zelfvertrouwen én de creativiteit van je kind versterkt!
Wanneer is het:
De lessen worden om de week gegeven op dinsdagmiddagen van 15.30-16.30 uur. Je wordt hiervan op de hoogte gehouden via de speciale appgroep. Je geeft aan mij door wanneer je kind wil komen tekenen; makkelijk en flexibel voor elk gezin!

Waar is het:
Adres: Creatief Centrum Ceres, Essenkamp 11, 3732 EW De Bilt
Kosten:
Wat gaat jouw kind ervaren:
- Uiting geven aan wat er binnenin zichzelf leeft
- Zichzelf toestaan om te mogen aankoeteren, vertragen en zichzelf te volgen
- De eigen tekensprankel weer voelen
- Zelfvertrouwen in tekenen (weer) terug krijgen
- Nieuwe ideëen en fantasie weer voluit volgen
Volgende week al tekenen!
- Je kind verdient het om weer vrijuit te gaan tekenen, juist nu
- Je kind krijgt meteen een boost in het zelfvertrouwen en kan benoemen hoe het zich écht voelt
- Je kind mag helemaal zichzelf zijn en voelen dat dat goed genoeg is
Voor jouw kind als je:
Mijn begeleiding aan jouw kind is:
- warm, betrokken en afgestemd
- uitnodigend en intuïtief
- speels en avontuurlijk

VEELGESTELDE VRAGEN:
Je koopt een knipkaart voor je kind.
Elke week, op vrijdagmiddag, krijg je bericht in de groepsapp van deze tekengroep. Hierin staat wat we de les erop gaan doen.
Vaak vertel ik met welke materialen we gaan werken. Ook geef ik soms aan welke vaardigheden je kind gaat oefenen. Denk bijvoorbeeld aan doorzettingsvermogen, zelfvertrouwen of samenwerken.
Wanneer je kind mee wil doen, stuur je mij een antwoord via de app.
Ik zorg voor een eerlijke verdeling in de plaatsingen per keer - alle kinderen krijgen elke keer de kans om zich opnieuw in te schrijven.
Je kunt op elk willekeurig moment instromen en starten met je eerste les, mits er plek is.
Lessen worden om de week gegeven tenzij het in een schoolvakantie valt.
Wanneer je 8 lessen voorbij zijn, kun je eventueel een tweede knipkaart voor je kind aanschaffen en de lessen lopen dan door.
De lessen worden om de week* gegeven op dinsdagmiddagen van 15.30-16.30 uur.
* tenzij het in een schoolvakantie valt. In dat geval wordt de les doorgeschoven tot na de vakantie.
Je kunt elk moment instromen- mits er plek is.
Wil je weten of er per direct plek is voor je kind? Neem even contact met mij op als je meteen wil starten.
Jazeker kan dat, hartstikke leuk! Het werkt juist altijd extra stimulerend als je kind zijn enthousiasme kan delen met een vriend of vriendin.
Extra leuk: Als jouw gast daarna ook komt tekenen, krijg jij een gratis les!
Tijdens ALLE schoolweken is Creatief Centrum Ceres geopend.
Een uniek, creatief kinderfeestje voor jouw kind! Super makkelijk want ik kom bij jou thuis en neem je alles uit handen.
Alle gasten gaan naar huis met een bijzonder uniek knutselwerk en jouw kind staat helemaal in het zonnetje.
Voor knutselaars is er op maandag- en vrijdagmiddag het kinderatelier. Je kunt niet vroeg genoeg beginnen met aankoeteren nietwaar? 😉
Het kan voor komen dat je een afmelding voor een les moet doorgeven. Geen nood! Als je dit tenminste 24 uur van tevoren telefonisch of via email (info@creatiefcentrumceres.nl) doorgeeft, worden er geen kosten berekend.
Voor alle afmeldingen binnen 24 uur worden de kosten voor de geboekte les in rekening gebracht.
Gemiste lessen kunnen alleen ingehaald worden door het cancelen van een les, vanuit Creatief Centrum Ceres.
Intuïtief tekenen voor kinderen, Kinderworkshop tekenen, Vrijuit tekenen, Tekensprankel, Zelfvertrouwen in tekenen, Creatieve ontwikkeling kind, Kleurpotloden, Aquarelpotloden, Bijenwaskrijt, Ecoline, Houtskool, Aquarelverf, Oliepastelkrijt, Softpastel, Creatief centrum ,Huiselijke sfeer ,Dinsdagmiddag tekenles, Proefles tekenen, Fantasie volgen, Begeleiding voor kinderen, tekenles kinderen de bilt, tekenles kinderen utrecht, tekenles kinderen bilthoven, tekenles kinderen zeist